iOSAkcesoriaPrzechowywanie w chmurzeownCloud
ownCloud ikona

ownCloud

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja służy do szeroko rozumianego zarządzania plikami przechowywanymi w prywatnej chmurze, stworzonej w oparciu o usługę ownCloud.

ownCloud jest usługą internetową stworzoną w oparciu o język PHP bazującą na licencji AGPLv3, dzięki której można stworzyć własny dysk chmurowy w internecie. Jego zaletą jest wysoki poziom ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych użytkownika.

Dzięki aplikacji na iPhone'y oraz iPady możemy w prosty sposób zarządzać plikami w ownCloud. Program pozwala przeglądać nasze pliki, przesyłać nowe materiały (np. zdjęcia lub filmy), wyszukiwać interesujące nas materiały oraz udostępniać je między innymi użytkownikami ownCloud, tworząc np. linki do konkretnych folderów lub plików i zabezpieczając je hasłem. Aplikacja wspiera apple'ową technologię TouchID, jest też dostosowana do obsługi iPada Pro. Za jej pomocą możemy też zautomatyzować proces przesyłania zdjęć i filmów do naszej chmury w ownCloud. Wystarczy wybrać stosowną opcję w ustawieniach programu, a nowe fotografie oraz filmy będą przesyłane w tle do internetowego dysku.

Aplikacja jest płatna i w sklepie App Store kosztuje ok. 1 euro.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań82
Data aktualizacji1 paź 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
ownCloud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)