PAC-MAN 256 - Endless Maze ikona

PAC-MAN 256 - Endless Maze2.0.2

AndroidGryLogiczne i karcianePAC-MAN 256 - Endless Maze
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PAC-MAN 256 to nowe mobilne wydanie Pac-Mana pochodzące od twórców bardzo dobrze przyjętej gry Crossy Road. Jej autorzy już przy poprzednim tytule udowodnili, że wiedzą jak przenieść klasyczną rozgrywkę na urządzenie mobilne.

W Crossy Road mieliśmy do czynienia ze współczesną odmianą gry Frogger, tymczasem tutaj odświeżono kultowy tytuł jakim jest PAC-MAN . Podstawową zmianą jest zniesienie ograniczonej planszy na rzecz nieskończonego labiryntu. Z czasem trwania rozgrywki ulega on powolnej destrukcji, co wymusza konieczność systematycznego i nieprzerwanego parcia naprzód.

Na swej drodze, prócz sympatycznych duszków, spotkamy też dużą ilość bonusów, przy pomocy których aktywujemy zdolności specjalne. Tych jest 15, a ich odblokowania dokonujemy za zdobyte podczas gry środki. Oczywiście w grze występują dodatkowo mikropłatności, ale zabawa w żaden sposób nie wymusza korzystania z nich.

Sterowanie jak na urządzenia mobilne jest bardzo wygodne. Opiera się gestach wykonywanych na dowolnej części ekranu. Co ważne PAC-MAN 256 - Endless Maze wspiera dodatkowo zewnętrzne kontrolery, usługę NVIDIA SHIELD oraz Google Play Gry, dzięki czemu możemy rywalizować na punkty ze znajomymi.

Bardzo dobrze prezentuje się również oprawa graficzna oraz dźwiękowa. Osoby, które miały styczność z Crossy Road wiedzą czego się spodziewać. W grze udało się zachować nie tylko styl retro, ale także sprawić, by wyglądała ona widowiskowo. Warto jeszcze dodać, że PAC-MAN 256 - Endless Maze dostępny jest za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań288
Data aktualizacji6 paź 2016
Rozmiar pliku26.00 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
PAC-MAN 256 - Endless Maze ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)