AndroidGryLogiczne i karcianePAC-MAN Bounce
PAC-MAN Bounce ikona

PAC-MAN Bounce2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PAC-MAN Bounce stanowi ciekawe połączenie przygód popularnego i legendarnego „kłapacza ustami” z gatunkiem gier logicznych. Premiera gry powiązana jest z 25. rocznicą powstania pierwowzoru.

To świetna propozycja dla wszystkich lubiących spokojną rozgrywkę i możliwość bezstresowego opracowania rozwiązania. Każdy z ponad 100 poziomów przedstawia oddzielną łamigłówkę, której poziom wzrasta odpowiednio wraz z trwaniem całej rozgrywki.

Główne zadanie gracza polega na każdorazowym zebraniu możliwie największej liczby przedmiotów. Nie mamy jednak pełnej kontroli nad naszym bohaterem. Zadając mu jedynie polecenie startu czekamy aż zacznie poruszać się on po ściśle zaplanowanej przez nas trasie odbijając się przy tym od ścian oraz innych przeszkód.

Na planszach rozmieszczono także specjalne przyciski zmieniające kierunek ruchu bohatera. Są one bardzo istotne dla przebiegu dalszej wędrówki, ponieważ od prawidłowego ich ustawienia zależeć w głównej mierze będzie dorobek punktowy oraz fakt czy uda nam się po prostu przeżyć.

Od strony oprawy gra prezentuje się dobrze i nie odbiega od wielu innych produkcji tego typu. Podobnie jest również z mikropłatnościami. Choć charakter rozgrywki im nie sprzyja, to spotkamy tu popularne ograniczenie liczby rozgrywek, które regenerują się po upływie określonego czasu, bądź też natychmiastowo dzięki opłatom.

W PAC-MAN Bounce gra się bardzo sympatycznie, a dzięki dobremu zespoleniu aspektów zręcznościowych z logicznymi gra potrafi wciągnąć na dłużej. Ponadto dostępna jest ona za darmo, oferując dodatkowo integrację z Facebookiem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań158
Data aktualizacji29 mar 2016
Rozmiar pliku46.00 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
PAC-MAN Bounce ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)