Page Monitor ikona

Page Monitor3.4.6

WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekPage Monitor
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Page Monitor to także rozszerzenie dla Chrome'a. Podobnie jak Visual Ping narzędzie posiada funkcję monitorowania całych stron, jak i wybranych elementów.

Powiadomienia nie będą jednak wysyłane na skrzynkę odbiorczą, a pojawią się jedynie przy ikonie umieszczonej po prawej stronie od paska adresu Chrome'a. W ustawieniach możliwa jest również aktywacja powiadomień dźwiękowych oraz wyskakujących okien.

Żeby dodać witrynę, w pierwszej kolejności należy ją otworzyć w oknie przeglądarki. Po kliknięciu ikony rozszerzenia, pojawi się okno Page Monitora. By zatwierdzić stronę, zaznaczamy przycisk Monitor This Page. Kolejnym krokiem jest przejście do ustawień, gdzie pojawią się wszystkie wybrane pozycje.

W celu wybrania nie całej witryny, a jedynie jej fragmentu, kolejno należy zaznaczyć Custom Mode, Sector oraz Pick. Następnie zostaniemy przeniesieni do podglądu strony internetowej. Po zaznaczeniu wybranego elementu w prawym dolnym rogu Chrome'a pojawi się małe okno Pick Element. By ostatecznie zatwierdzić stronę, należy kliknąć przycisk Done.

Page Monitor umożliwia także zmianę interwałów wykonywania sprawdzania. Zakres suwaka obejmuje od 5 sekund do 2 dni i 7 godzin. Co więcej, w ustawieniach znajdziemy również możliwość zmiany nazwy oraz usunięcia pozycji. Więcej funkcji dostępnych jest po zaznaczeniu Advanced.

Tam aktywujemy m.in. dekstopowe powiadomienia, ustawimy także czas ich wyświetlania. Do wyboru otrzymujemy również 3 różne powiadomienia dźwiękowe. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość wyróżniania powiadomień kolorami oraz sortowanie kolejności wyświetlania witryn. Z kolei na samym dole umieszczono przycisk Check All Now, dzięki któremu bez względu na harmonogram wymusimy sprawdzanie dostępnych zmian we wszystkich zapisanych witrynach.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań204
Data aktualizacji29 sty 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Page Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)