PageFour ikona

PageFour1.87

WindowsArchiwumProgramy archiwalnePageFour
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PageFour to niewielkie i zarazem bardzo przydatne narzędzie wspomagające w pisaniu książek, scenariuszy, nowel i innych artykułów. Aplikacja jest adresowana do kreatywnych pisarzy, dziennikarzy oraz publicystów. PageFour posiada wszystkie najważniejsze cechy i funkcje, wspomagające i ułatwiające pisanie różnych tekstów na komputerze.

Program umożliwia pracę nad kilkoma tekstami i artykułami w tym samym czasie, a także pozwala na sortowanie i drukowanie dokumentów w różnych formatach. PageFour to fantastyczne narzędzie dla każdego pisarza. Wszystkie narzędzia pracy zostały w taki sposób rozmieszczone, że jego obsługa nie powinna sprawiać żadnych problemów. Dodatkowo posiada intuicyjny interfejs użytkownika, składający się z wygodnego edytora tekstowego i opcji do zarządzania poszczególnymi plikami oraz dokumentami.

PageFour pozwala na szybkie wykonywanie zrzutów ekranowych z utworzonego bądź modyfikowanego tekstu, sprawdzanie pisowni i gramatyki, importowanie dokumentów z innych formatów, a także wyszukiwanie słów kluczowych oraz pełnych zdań w artykułach. Znajdziemy w nim opcję do archiwizowania dokumentów i tekstów oraz narzędzie tezaurus do wyszukiwania synonimów (wyrazów bliskoznacznych). Oprócz tego wyróżnia się możliwością zabezpieczania każdej strony hasłem i innowacyjną funkcją do automatycznego zapisywania tekstu.

Uwaga!

  • PageFour dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 45 dni darmowego testowania.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 909
Data aktualizacji27 lut 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PageFour ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)