WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPaint 3D
Paint 3D ikona

Paint 3D6.2009.30077.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paint 3D to nowa, ulepszona wersja kultowego programu graficznego firmy Microsoft, która została skierowana głównie do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows 10, ale działa także na starszych wersjach „okienek”.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, aplikacja umożliwia przygotowywanie trójwymiarowych obiektów. Mogą być nimi modele postaci, bryły czy też rozmaite elementy krajobrazu. Paint 3D oferuje ponadto opcję tworzenia szkiców z wykorzystaniem efektu 3D. Poza licznymi narzędziami adresowanymi do pracy w trybie trójwymiarowym, narzędzie otrzymało także wiele nowych rodzajów pędzli.

Co ciekawe, w trakcie pracy możemy wzbogacić swój projekt, umieszczając w nim modele 3D, jak również dodawać obrazki w formie efektownych nalepek. Nie zabrakło również możliwości nakładania licznych efektów graficznych, kadrowania obrazów czy opcji dodawania tekstu.

Paint 3D kładzie również nacisk na aspekt społecznościowy. Swoje dzieła bez problemu umieścimy w sieci za pośrednictwem serwisu Remix3D.com, gdzie znajdziemy także modele 3D bądź grafiki autorstwa innych użytkowników z całego świata. Aplikacja zawiera także funkcję nagrywania procesu tworzenia, który możemy udostępnić w internecie, by pokazać, jak powstawało nasze dzieło.

Paint 3D oddaje do dyspozycji zupełnie inny, całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, który nie tylko wygląda nowocześnie, ale i sprawia, że wszystkie potrzebne opcje są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań41 224
Data aktualizacji25 mar 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Paint 3D ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)