Paint.NET ikona

Paint.NET4.3.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paint.NET to program do obróbki grafiki rastrowej stworzony przez grupę studentów z Washington State University.

Program może z powodzeniem pełnić rolę zamiennika dołączanego do systemu Windows operacyjnego programu graficznego, ale sprawdzi się również w rękach bardziej wymagających użytkowników. Paint.NET posiada wiele cech typowych dla drogich komercyjnych programów, jak nieograniczona historia wykonywanych operacji, efekty specjalne, nowoczesny interfejs użytkownika czy praca nad grafiką z wykorzystaniem warstw.

Ambicją twórców jest dodanie jak największej liczby funkcji znanych z profesjonalnych pakietów graficznych i rozpowszechnianie programu za darmo. Jak podkreślają autorzy, są otwarci na wszelkie komentarze i sugestie, jeśli więc program ten komuś szczególnie się spodoba, warto czasami zajrzeć na forum. Tam też można znaleźć instrukcjewtyczki do programu.

Udostępnij
Paint.NET 4.3.11wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.6126 ocen
Liczba pobrań1 008 769
Data aktualizacji25 maj 2022
Rozmiar pliku0.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Paint.NET ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (5)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (337)