Paint.NET ikona

Paint.NET4.3.12

WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPaint.NET
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paint.NET to program do obróbki grafiki rastrowej stworzony przez grupę studentów z Washington State University.

Program może z powodzeniem pełnić rolę zamiennika dołączanego do systemu Windows operacyjnego programu graficznego, ale sprawdzi się również w rękach bardziej wymagających użytkowników. Paint.NET posiada wiele cech typowych dla drogich komercyjnych programów, jak nieograniczona historia wykonywanych operacji, efekty specjalne, nowoczesny interfejs użytkownika czy praca nad grafiką z wykorzystaniem warstw.

Ambicją twórców jest dodanie jak największej liczby funkcji znanych z profesjonalnych pakietów graficznych i rozpowszechnianie programu za darmo. Jak podkreślają autorzy, są otwarci na wszelkie komentarze i sugestie, jeśli więc program ten komuś szczególnie się spodoba, warto czasami zajrzeć na forum. Tam też można znaleźć instrukcjewtyczki do programu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.7126 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 020 696
Data aktualizacji22 sie 2022
Rozmiar pliku0.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Paint.NET ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (5)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (338)