WindowsGrafikaAkcesoria graficznePaintStar

PaintStar2.70

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PaintStar to bezpłatny i rozbudowany program graficzny przeznaczony do tworzenia grafiki i obróbki już istniejących zdjęć cyfrowych.

Program charakteryzuje się ogromną ilością narzędzi i funkcji wspomagających modyfikowanie i poprawianie jakości dowolnego zdjęcia. Oprócz tego wyróżnia się obsługą ponad 30 różnych formatów graficznych (m.in. JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, BMP), odczytywaniem i wyświetlaniem danych EXIF, wbudowaną historią wszystkich wykonywanych czynności w programie, a także możliwością wykonywania zrzutów ekranów z całego pulpitu systemowego.

PaintStar oferuje pełny dostęp do najważniejszych narzędzi malarskich (ołówek, gumka czy pędzel), a także do niezbędnych funkcji umożliwiających wyostrzanie i rozmycie obrazu, wykonanie retuszu czy narysowanie różnych kształtów. Program pozwala też cofać i wznawiać wszystkie wykonane czynności oraz korzystać z gotowych tekstur, palety kolorów i narzędzi do tworzenia gradientów czy wyrównywania krawędzi.

Program gobsługuje kanał przezroczystości alpha oraz mechanizm TWAIN zapewniający integrację aplikacji z aparatem cyfrowym i skanerem. Poza tym wyświetla histogramy w czterech różnych trybach – RGB, HSV, HSL i CMYK. PainStar korzysta również z techniki przekształcania Morfing (Morphing) oraz posiada ponad 100 różnych filtrów i efektów, poprawiających wygląd modyfikowanego zdjęcia.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentZhenzhou Wang
Liczba pobrań1 793
Data aktualizacji25 wrz 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)