WindowsArchiwumProgramy archiwalnePakoon 1.0

Pakoon 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dostawca pizzy po globalnej katastrofie. Do dyspozycji mamy jeden z trzech pojazdów (dwa robiące wrażenie samochody i samolot !). Przewieźć pizzę musimy na spore dystanse, czym szybciej to zrobimy tym więcej zdobędziemy pieniędzy, a czym więcej będziemy mieli pieniędzy tym łatwiej będzie szybko przewieźć towar. Do dyspozycji mamy 6 różnorodnych poziomów. Gra robi dobre wrażenie pod względem graficznym. Nic tylko wozić pizzę po pustyni bardzo szybkim samochodem. Dodatkowo ze strony autora można pobrać różne dodatki do gry - samochody stworzone przez graczy (miłośnicy Porche i innych cenionych marek powinni znaleźć coś dla siebie).

Uwaga ! Gra jest w wersji beta 5 ale nie stwierdziliśmy żadnych niebezpiecznych nieprawidłowości... Gra jest bezpłatna, ale jeśli się chce można wpłacać datki na konto autora.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań15 250
Data aktualizacji4 lip 2003
Rozmiar pliku6.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)