iOSPodróże i transportInne aplikacje dla kierowcówPaliwko
Paliwko ikona

Paliwko1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Paliwko to klient platformy do sprawdzania cen paliw i znajdowania stacji w najbliższej okolicy. Prawdopodobnie Paliwko ma obecnie największą bazę stacji w Polsce i najbardziej aktualne informacje o cenach.

Z aplikacji można korzystać bez logowania, co pozwala na wyszukiwanie stacji paliw i porównywanie cen. Znajdowanie taniego paliwa jest bardzo łatwe dzięki kolorowym oznaczeniom i możliwości filtrowania typu paliwa (PB 95, ON, LPG, PB 98, ON+). Przy każdej stacji znajduje się informacja o tym, kiedy zaktualizowano dane o cenach.

Stacje można oglądać na mapie oraz na liście, którą można posortować według odległości od bieżącej lokalizacji lub według ceny. W ustawieniach można zmienić maksymalną odległość, w jakiej wyszukiwane są stacje. Domyślnie promień wyszukiwania wynosi 5 km. Po wybraniu stacji można automatycznie włączyć nawigację w jej kierunku.

By uzyskać możliwość dodawania stacji do listy ulubionych, by zawsze mieć do nich szybki dostęp, należy zalogować się na konto w usłudze. Można to zrobić przez Facebooka, konto Google lub tradycyjnie. Platforma Paliwko skupia kilkanaście tysięcy kierowców, którzy sprawdzają ceny paliw i uaktualniają je samodzielnie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPaliwko.pl
Liczba pobrań1 161
Data aktualizacji19 sty 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Paliwko ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)