WindowsArchiwumProgramy archiwalnePalringo

Palringo2.8.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Palringo to darmowy multikomunikator, który zawdzięcza swoją ciągle rosnącą popularność połączeniu prostoty, ciekawego interfejsu graficznego i niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe.

Program dostępny jest dla systemów Windows, Linux, Mac OS i urządzeń iPhone, Blackberry, a także innych pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile, Symbian i Android. Obsługuje większość najpopularniejszych sieci - m.in. MSN, AIM, Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat/MobileMe, Facebook Chat (Alpha) oraz najpopularniejszy obecnie wśród polskich użytkowników protokół Gadu-Gadu. Palringo wyposażony został tylko w najpotrzebniejsze funkcje umożliwiające komunikację za pośrednictwem wiadomości tekstowych, krótkich komunikatów głosowych (nagrywanych bezpośrednio z poziomu aplikacji) i przesyłanie grafiki (wykonanej przez kamerę internetową lub wczytanej z dysku).

Na uwagę zasługuje opcja pozwalająca poznać lokalizację użytkowników korzystających z programu na mobilnych urządzeniach, a także udostępnić informacje o swojej bieżącej lokalizacji.

Uwaga!

  1. Bezpłatne konto w programie Palringo nie pozwala na zmianę skórki i domyślnej czcionki w komunikatorze, a także wyświetla reklamy. Konto Premium pozwalające ominąć te ograniczenia wykupić można w abonamentach L2.99/€3.99/$4.99 za rok.
  2. Wersje dla poszczególnych telefonów i urządzeń mobilnych dostępne są do pobrania na stronie producenta.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.022 oceny
Twoja ocena
ProducentPalringo
Liczba pobrań31 963
Data aktualizacji18 kwi 2013
Rozmiar pliku1.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)