Pamela for Skype4.9.0.85 Basic

WindowsDodatkiRozszerzenia programówPamela for Skype
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pamela for Skype to darmowa odmiana jednego z najciekawszych dodatków do popularnego komunikatora głosowego Skype. Za jego sprawą program wzbogacony zostaje o funkcje automatycznej sekretarki, pozwalając m.in. zapisywać wiadomości głosowe, nagrane podczas naszej nieobecności.

Narzędzie w wersji Basic, czyli najuboższej, dostępnej bezpłatnie edycji oferuje rozszerzenie funkcjonalności Skype'a o możliwość m.in. nagrywania połączeń (maksymalnie 15-minutowych), a także korzystania z poczty głosowej. Na szczególną uwagę zasługuje ta ostatnia. Pozwala ona nagrać wiadomości głosowe osobom, które chciały się z nami skontaktować podczas naszej nieobecności. Użytkownik może ustalić maksymalny czas nagrania, w jakich sytuacjach działać ma funkcja poczty, a także wykorzystać w programie własną głosową wiadomość powitalną.

Pamela for Skype dysponuje także opcjami pozwalającymi wysyłać wiadomości tekstowe do osób, które próbują się z nami skontaktować w momencie gdy jesteśmy zajęci lub prowadzimy rozmowę z innym użytkownikiem. W programie znalazł się także moduł przypominający o nadchodzących urodzinach osób, znajdujących się na naszej liście kontaktów. Dodatkowo oferowany jest także rozszerzony edytor opisów oraz funkcja dźwiękowych emocji.

Producent udostępnia także płatne wersje programu, które w porównaniu do edycji bezpłatnej dysponują możliwością zapisu połączeń o nieograniczonej długości, wysyłania wiadomości głosowych oraz nagrywania obrazu i dźwięku z wideo-rozmów.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.99 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań20 562
Data aktualizacji29 cze 2017
Rozmiar pliku6.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)