Pampa Browser ikona

Pampa Browser4.1.2.10 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pampa Browser to bardzo szybka i łatwa w obsłudze przeglądarka stron internetowych.

Specjalny tryb pozwala na przeglądanie dwóch stron jednocześnie. Przykładowo w tym samym czasie można oglądać wybrany materiał wideo w serwisie YouTube i czytać najnowsze wiadomości w jednym z serwisów internetowych. Dodatkowo po lewej stronie ekranu można umieścić mini okna z uruchomionymi, najczęściej lub ostatnio odwiedzanymi witrynami sieciowymi oraz zakładkami.

Pampa Browser oferuje możliwość pobrania dodatkowych wtyczek, które rozszerzą funkcje oferowane przez tę przeglądarkę (np. możliwość dzielenia się treściami za pośrednictwem sieci, pobieranie plików z internetu czy też wykonywanie zrzutów ekranowych i przeglądanie grafik) i zapewnią jej lepsze działanie (tryb Turbo).

Warto dodać, że interfejs użytkownika Pampa Browser można dostosowywać wedle preferencji, dodając lub usuwając wybrane elementy.

Udostępnij
Pampa Browser 4.1.2.10 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań563
Data aktualizacji30 cze 2016
Rozmiar pliku25.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pampa Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)