Panda Cloud Antivirus 1.5 oszczędniejszy i stabilniejszy

20.06.2011 17:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie pojawiła się kolejna wersja programu antywirusowego Panda Cloud Antivirus, oznaczona numerem 1.5.

Jak informuje na swoim blogu wydawca, nowa wersja programu Panda Cloud Antivirus ma poprawić jego stabilność i dodać kilka funkcji proponowanych przez społeczność użytkowników. Jednak przede wszystkim widocznie wzrosła szybkość skanowania w poszukiwaniu wirusów, a dzięki poprawkom w BackgroundScan i tak już małe zużycie procesora jeszcze spadło. Zaawansowane opcje pozwalają wykluczyć ze skanowania pliki według rozszerzenia, a monitor aktywności pokazuje skanowane pliki i ostatnio wykryte wirusy. Raport skanowania obejmuje również dane z Collective Intelligence — farmy serwerów przechowujących sygnatury wirusów i skanujących pliki użytkowników. Wisienką na torcie jest nowy graficzny instalator programu.

Co ważne, najnowsza wersja antywirusa jest udostępniana użytkownikom w formie „niewidzialnej”, automatycznej aktualizacji. Użytkownik nie musi więc zaprzątać sobie głowy instalacją najnowszej wersji oprogramowania zabezpieczającego. W ciągu najbliższych kilku dni program zostanie automatycznie zaktualizowany, o czym użytkownik zostanie powiadomiony po fakcie.

Najnowszą wersję Panda Cloud Antivirus dla systemu Windows można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe. Dostępna jest również wersja testowa 1.9 beta programu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)