Panda Cloud Antivirus 1.5 oszczędniejszy i stabilniejszy

Panda Cloud Antivirus 1.5 oszczędniejszy i stabilniejszy

20.06.2011 17:36

Właśnie pojawiła się kolejna wersja programu antywirusowego Panda Cloud Antivirus, oznaczona numerem 1.5.

Jak informuje na swoim blogu wydawca, nowa wersja programu Panda Cloud Antivirus ma poprawić jego stabilność i dodać kilka funkcji proponowanych przez społeczność użytkowników. Jednak przede wszystkim widocznie wzrosła szybkość skanowania w poszukiwaniu wirusów, a dzięki poprawkom w BackgroundScan i tak już małe zużycie procesora jeszcze spadło. Zaawansowane opcje pozwalają wykluczyć ze skanowania pliki według rozszerzenia, a monitor aktywności pokazuje skanowane pliki i ostatnio wykryte wirusy. Raport skanowania obejmuje również dane z Collective Intelligence — farmy serwerów przechowujących sygnatury wirusów i skanujących pliki użytkowników. Wisienką na torcie jest nowy graficzny instalator programu.

Co ważne, najnowsza wersja antywirusa jest udostępniana użytkownikom w formie „niewidzialnej”, automatycznej aktualizacji. Użytkownik nie musi więc zaprzątać sobie głowy instalacją najnowszej wersji oprogramowania zabezpieczającego. W ciągu najbliższych kilku dni program zostanie automatycznie zaktualizowany, o czym użytkownik zostanie powiadomiony po fakcie.

Najnowszą wersję Panda Cloud Antivirus dla systemu Windows można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe. Dostępna jest również wersja testowa 1.9 beta programu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)