WindowsGrafikaTworzenie panoramPanorama Maker
Panorama Maker ikona

Panorama Maker6.0.0.94

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Panorama Maker to potężna i zarazem łatwa w obsłudze aplikacja do tworzenia wysokiej jakości panoram horyzontalnych, pionowych i sferycznych. Program oferuje również wygodne przeglądanie i eksportowanie zapierających dech w piersiach krajobrazów, a także może posłużyć jako menadżer do zarządzania wszystkimi zdjęciami znajdującymi się na dysku twardym.

Przy użyciu tego oprogramowania możemy dzielić zdjęcia na poszczególne części, albo łączyć je w jedną całość. Tworzenie panoramy jest banalnie proste. Wystarczy dodać do programu wybrane zdjęcia i wybrać odpowiedni rodzaj obrazu, a po chwili uzyskamy końcowy efekt naszej pracy. Panorama Maker obsługuje wszystkie popularne formaty plików graficznych, takich jak: JPEG, TIF, RAW, BMP czy DNG.

W jego zasobach znajdziemy też funkcje do konwertowania dowolnego obrazu 2D na 3D oraz wygodny ekran do podglądu zdjęć trójwymiarowych. Na szczególną uwagę zasługują dołączone narzędzia, które automatycznie dostosowują efekt koloru, jasności i oświetlenia na utworzonej panoramie, a także dopasowują odpowiedni ich rozmiar podczas wydruku.

Program pozwala również na tworzenie panoramy z pliku wideo. W tym wypadku aplikacja automatycznie dzieli film na poszczególne klatki, z których generujemy odpowiedni obraz w 2D lub 3D. Panorama Maker obsługuje technologię ATI Eyefinity, umożliwiającą wyświetlanie panoramy na wielu monitorach, a także wspiera następujące formaty wideo: MPG, AVI, MPEG, MOV, MP4, M2TS i MTS.

Uwaga!

Program Panorama Maker dostępny jest wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego testowania.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentArcSoft Inc.
Liczba pobrań17 558
Data aktualizacji6 kwi 2012
Rozmiar pliku45.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Panorama Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)