bErAqMzp

Panoweaver Professional Edition10.02

Strona głównaWindowsGrafikaTworzenie panoramPanoweaver Professional Edition
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Panoweaver Professional Edition to bardziej rozbudowana edycja doskonałego programu do łączenia obrazów i tworzenia wysokiej jakości profesjonalnych, interaktywnych panoram.

bErAqMzr

Program oferuje możliwość tworzenia panoram sferycznych, cylindrycznych i w kształcie kostki. Program został uzbrojony w bardzo dobrej jakości algorytmy dopasowujące zdjęcia, również w wielu rzędach, oraz możliwość "zszywania" ręcznego.

Do stworzenia panoramy można użyć plików RAW z aparatów cyfrowych oraz zdjęć zrobionych z użyciem obiektywów szerokokątnych (również „rybie oko”). Dodatkowo ta edycja programu pozwala na pracę z obrazami 16-bitowymi oraz dodawanie do panoramy muzyki i przycisków: wyślij, odtwarzaj muzykę, drukuj i tym podobne. Projekt można zapisać do dalszej edycji lub wyeksportować do formatów Flash, Shockwave, QuickTime, automatycznie uruchamiający się CD, Applet Java lub zaprojektowanego przez wydawcę tego programu, Firmę Easypano, Easypano Virtual Tour. Ekran ładowania panoramy w formatach Flash i Shockwave można dostosować do własnych potrzeb.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
ProducentEspanyo
Liczba pobrań2 448
Data aktualizacji2 kwi 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErAqMAn