WindowsGrafikaTworzenie panoramPanoweaver Professional Edition

Panoweaver Professional Edition10.02

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Panoweaver Professional Edition to bardziej rozbudowana edycja doskonałego programu do łączenia obrazów i tworzenia wysokiej jakości profesjonalnych, interaktywnych panoram.

Program oferuje możliwość tworzenia panoram sferycznych, cylindrycznych i w kształcie kostki. Program został uzbrojony w bardzo dobrej jakości algorytmy dopasowujące zdjęcia, również w wielu rzędach, oraz możliwość "zszywania" ręcznego.

Do stworzenia panoramy można użyć plików RAW z aparatów cyfrowych oraz zdjęć zrobionych z użyciem obiektywów szerokokątnych (również „rybie oko”). Dodatkowo ta edycja programu pozwala na pracę z obrazami 16-bitowymi oraz dodawanie do panoramy muzyki i przycisków: wyślij, odtwarzaj muzykę, drukuj i tym podobne. Projekt można zapisać do dalszej edycji lub wyeksportować do formatów Flash, Shockwave, QuickTime, automatycznie uruchamiający się CD, Applet Java lub zaprojektowanego przez wydawcę tego programu, Firmę Easypano, Easypano Virtual Tour. Ekran ładowania panoramy w formatach Flash i Shockwave można dostosować do własnych potrzeb.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentEspanyo
Liczba pobrań2 499
Data aktualizacji2 kwi 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)