iOSGryLogiczne i karcianePaństwa Miasta
Państwa Miasta ikona

Państwa Miasta1.0.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Państwa Miasta to mobilna wersja gry, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.

Dzięki tej ponadczasowej grze możemy wykazać się swoją wiedzą w rozmaitych dziedzinach. Mowa nie tylko o geografii (nazwy państw i miast, rzek, stolic, itp.), ale także serialach, grach czy filmach. Przekrój kategorii jest tu naprawdę duży, więc każdy, niezależnie od wieku czy płci, znajdzie tutaj coś dla siebie. A wszystko to bez konieczności posiadania długopisu, kartek wyrywanych z notesów lub szkolnych zeszytów i podliczania punktów.

Warto również wspomnieć, że oprócz trybu Przygody dla jednego gracza, w którym będziemy zwiedzać świat, gra oferuje także możliwość rywalizacji z innymi osobami. W tym wariancie dostępna jest zarówno szybka gra (losowi przeciwnicy), rozgrywka wspólnie z graczami znajdującymi się w pobliżu lub znajomymi z Facebooka.

Państwa Miasta to gra udostępniona za darmo, ale zawiera ona wbudowane mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można kupić monety umożliwiające skorzystanie z podpowiedzi. Decydując się na najdroższy pakiet wyłączymy reklamy wbudowane w aplikację.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań507
Data aktualizacji26 sty 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Państwa Miasta ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)