bEhhmobp
Państwa Miasta ikona

Państwa Miasta1.0.5

Strona głównaiOSGryLogiczne i karcianePaństwa Miasta
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Państwa Miasta to mobilna wersja gry, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.

bEhhmobr

Dzięki tej ponadczasowej grze możemy wykazać się swoją wiedzą w rozmaitych dziedzinach. Mowa nie tylko o geografii (nazwy państw i miast, rzek, stolic, itp.), ale także serialach, grach czy filmach. Przekrój kategorii jest tu naprawdę duży, więc każdy, niezależnie od wieku czy płci, znajdzie tutaj coś dla siebie. A wszystko to bez konieczności posiadania długopisu, kartek wyrywanych z notesów lub szkolnych zeszytów i podliczania punktów.

Warto również wspomnieć, że oprócz trybu Przygody dla jednego gracza, w którym będziemy zwiedzać świat, gra oferuje także możliwość rywalizacji z innymi osobami. W tym wariancie dostępna jest zarówno szybka gra (losowi przeciwnicy), rozgrywka wspólnie z graczami znajdującymi się w pobliżu lub znajomymi z Facebooka.

Państwa Miasta to gra udostępniona za darmo, ale zawiera ona wbudowane mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można kupić monety umożliwiające skorzystanie z podpowiedzi. Decydując się na najdroższy pakiet wyłączymy reklamy wbudowane w aplikację.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań124
Data aktualizacji26 sty 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Państwa Miasta ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhhmobW
bEhhmocn