WindowsGryLogiczne i karcianePaper Ball 2004

Paper Ball 2004

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Paper Ball to bardzo wciągająca gra logiczna, jej wersja papierowa ma rzesze zwolenników wśród uczniów i studentów miewających napady nudy podczas zajęć ;) Zasady nie są specjalnie skomplikowane choć najłatwiej zrozumieć je patrząc na rozgrywkę (ruchy komputera). Zasadniczo celem jest strzelenie gola na schematycznym boisku poprzez prowadzenie w sposób optymalny "zawodnika" i przewidywanie posunięć rywala. Gra wymaga koncentracji, wyobraźni oraz zdolności przewidywania.

Mecze rozgrywać można z żywym przeciwnikiem lub z komputerem. Paper Ball oferuje 4 poziomy trudności w przypadku rywalizacji z komputerem - poziom jest naprawdę bardzo wysoki, nawet w przypadku "amatora" można się "spocić" ;) Dodatkowym atutem jest możliwość "przewijania" posunięć, funkcja ta pozwala na analizę rozgrywki. Dużą atrakcją jest także edytor boisk. Dzięki niemu możemy stworzyć boisko o odpowiadającej nam wielkości i kształcie, a nawet wprowadzić takie ekstrawagancje jak więcej niż 2 bramki :)

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań19 167
Data aktualizacji22 cze 2004
Rozmiar pliku0.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)