iOSNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńParallels Access
Parallels Access ikona

Parallels Access7.0.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Parallels Access użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą otrzymać zdalny dostęp do programów zainstalowanych na Makach, a także aplikacji Windowsowych (jeśli został zainstalowany w Parallels Desktop). Za pomocą Parallels Access możemy również przesyłać pliki oraz zdalnie sterować naszym komputerem.

Poza możliwością prezentowania interfejsu programów z Maca na urządzeniu z iOS Parallels Access pozwala także pokazać kursor myszy i wyświetla klawisze, których zazwyczaj brakuje na klawiaturze ekranowej. Strumieniowanie jest możliwe zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet – nawet na połączeniach 3G.

Akcje wykonywane w Parallels Access będą widoczne na ekranie Maca. W wersji 3.0 aplikacji pojawił się menedżer plików, który pozwala przeglądać zawartość urządzenia mobilnego i Maca, z którym się łączy. Możliwe jest także przesyłanie plików między urządzeniami. Aplikacja wspiera także integrację z chmurą OneDrive.

Aby korzystać z Parallels Access potrzebna jest instalacja programu Parallels Desktop na Maku, rejestracja konta Parallels oraz opłacony abonament wysokości 20 dolarów rocznie, co daje dostęp do maksymalnie pięciu komputerów. Połączenie można testować raz na dobę przez 5 minut.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań87
Data aktualizacji28 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Parallels Access ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)