bEhHlPVh
Parallels Toolbox ikona

Parallels Toolbox4.5.0 build 2888

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Parallels Toolbox to zestaw 21 narzędzi, których zadaniem jest ułatwianie codziennie wykonywanych na komputerze działań, w tym tworzenia zrzutów ekranu, archiwów, nagrywania filmów kamerką internetową, uruchamiania aplikacji, pobierania filmów z Sieci czy blokowania komputera.

bEhHlPVj

Interfejs programu przypomina Centrum Akcji systemu Windows 10, przez co korzystanie z niego może przypominać wykorzystywanie funkcji zintegrowanych z systemem. Wszystkie funkcje oferowane przez pakiet to jednak w rzeczywistości niewielkie aplikacje, które można również uruchamiać niezależnie od samego panelu, wykorzystując odpowiednie skróty. Sam panel stanowi wyłącznie wygodny podgląd wszystkich narzędzi w jednym miejscu.

Same aplikacje są natomiast niewielkie i zostały stworzone tak, aby od użytkownika wymagać co najwyżej kilku kliknięć w celu wykonania interesujących nas operacji. Na przykład, aby pobrać film z serwisu YouTube wystarczy jedynie przeciągnąć jego link na obszar odpowiedniej aplikacji.

Uwaga!

  • Edycja trial programu ograniczona jest do 7 dni działania.
  • Aby korzystać z programu, konieczne jest założenie darmowego konta użytkownika lub zalogowanie się przy pomocy danych z serwisu Facebook lub Google.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Liczba pobrań488
Data aktualizacji9 kwi 2021
Rozmiar pliku37.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Parallels Toolbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHlPVO
bEhHlPWf