Parcel ikona

Parcel2.2

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaParcel
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Parcel to program ułatwiający śledzenie przesyłek kurierskich.

Program obsługuje 265 firm kurierskich, w tym Pocztę Polską. Aby ułatwić sobie śledzenie przesyłki wystarczy dodać jej numer (tracking number), na podstawie którego Parcel automatycznie rozpoznaje firmę kurierską. Opcjonalnie dodać możemy również krótki opis.

Wszelkie aktualizacje statusu naszej przesyłki są na bieżąco odświeżane w programie. Mamy także możliwość wyświetlenia jej drogi na mapie. Aplikacja cieszy oko ładnym i nowoczesnym interfejsem, co sprawia, że korzystanie z niej jest przyjemne. Parcel obsługuje powiadomienia systemowe OS X, dzięki czemu automatycznie jesteśmy informowani o zmianie statusu paczki. Jeśli często dodajemy nowe przesyłki, możemy sobie to uprościć dodając widget w systemowym Centrum Powiadomień.

Program jest darmowy, jednak część funkcji dostępna jest po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji, której roczny koszt wynosi obecnie 1,99€. Bezpłatnie możemy śledzić maksymalnie trzy przesyłki jednocześnie i nie mamy możliwości korzystania z powiadomień systemowych. Dostępna jest także aplikacja na iOS, która oferuje synchronizacje danych z wersją macową.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIvan Pavlov
Liczba pobrań93
Data aktualizacji28 mar 2017
Rozmiar pliku2.40 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Parcel ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)