iOSPodróże i transportParkingiParkopedia Parking
Parkopedia Parking ikona

Parkopedia Parking

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Parkopedia Parking na urządzenia z systemem iOS to baza informacji dla kierowców o dostępnych parkingach. Za jej aktualizowanie są odpowiedzialni głównie użytkownicy z całego świata, co sprawia, że program nazywany jest Wikipedią dla poszukujących miejsc parkingowych.

Po zainstalowaniu aplikacji, można założyć konto, używając do tego celu adresu e-mail lub konta na Facebooku. Wtedy wszystkie informacje, których wyszukiwaliśmy podczas wcześniejszych sesji z aplikacją będą zapisane na stałe. Nie jest to jednak krok konieczny do korzystania z programu. Ponadto, usługa ma też rozbudowaną stronę internetową, na której również można znaleźć dostępne parkingi w okolicy.

W aplikacji znajdziemy przede wszystkim mapę, na której widać dostępne w okolicy parkingi, wraz ze zdjęciami. Są one opisane pod kątem liczby dostępnych miejsc parkingowych, cen parkowania oraz godzin otwarcia. Możemy też wyznaczyć (np. za pomocą Map Google lub innych zainstalowanych na iPhonie lub iPadzie) trasę dojazdu do wybranego parkingu, a także filtrować wyniki wyszukiwania m.in. w oparciu o możliwość płacenia za postój kartą płatniczą, dostępności miejsc dla motocykli lub ładowarek dla aut elektrycznych. Po założeniu konta i zalogowaniu można też dodawać informacje o parkingach.

Program jest przeznaczony dla iPhone'ów, iPadów oraz iPodów Touch.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań147
Data aktualizacji5 lip 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Parkopedia Parking ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)