AndroidKomunikacja/społecznośćSpołeczeństwo obywatelskieParlament
Parlament ikona

Parlament0.1.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Parlament pozwala nam monitorować pracę naszych senatorów i posłów. Bazuje na danych dostępnych w sieci, ale zbiera je w jedną, czytelną formę.

Z poziomu programu możemy śledzić najnowsze uchwały, pracę obu izb (senat w przygotowaniu), wyniki głosować, a także pracę samych posłów. Z poziomu ich profilu prześledzimy wszystkie podstawowe dane. Informacje kontaktowe, przynależność partyjna, pochodzenie, frekwencja czy też ilość głosowań za ustawami i uchwałami.

W przypadku wystąpień i interpelacji możemy zapoznać się z ich pełną treścią. Podobne informacje możemy śledzić także z poziomu konkretnych ustaw. Baza wiedzy i informacji jest ogromna, niestety zawodzi najważniejszy w tego typu aplikacjach element: wyszukiwarka. Parlament nie daje nam żadnych metod serowania, filtrowania czy też wyszukiwania treści. Chcesz znaleźć konkretnego posła? Musisz ręcznie przewijać długą listę.

Zawodzi również stabilność aplikacji, czasem próba wczytanie wybranych danych kończy się błędem. Rozczarowuje także jakość grafik, zwłaszcza zdjęć, które są dostępna w małej rozdzielczości. Parlament wymaga jeszcze dopracowania, ale już teraz pozwala monitorować pracę naszej władzy. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań80
Data aktualizacji4 sie 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Parlament ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)