bEKyXcid

Parler2.6.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Parler to amerykańska usługa mikroblogowania i portali społecznościowych, uruchomiona w sierpniu 2018 r. Parler ma znaczną bazę użytkowników zwolenników Trumpa, konserwatystów i saudyjskich nacjonalistów. Posty na stronie często zawierają treści skrajnie prawicowe, antysemityzm i teorie spiskowe.

bEKyXcif

Parler to pozbawione uprzedzeń, swobodnie działające media społecznościowe ukierunkowane na ochronę praw użytkownika. Stwórz własną społeczność i ciesz się treściami i wiadomościami w czasie rzeczywistym. Zastosuj narzędzia moderacji do filtrowania treści. Umożliw sobie kontrolę nad swoimi doświadczeniami społecznymi i zostań zweryfikowanym członkiem społeczności!

Możliwości aplikacji:

Odkryj sport, wiadomości, politykę i rozrywkęWspółpracuj z oficjalnymi oświadczeniami i przemyśleniami liderów społecznościKorzystaj z dynamicznych mediów - takich jak zdjęcia i pliki GIFEcho, Udostępnij, Głosuj i komentuj ParlaysDebata i moderacjaBądź na bieżąco z nagłówkami wiadomości i filmamiOddziel się od doświadczenia wirusowegoDowiedz się, kto zaczął Cię obserwowaćDowiedz się, które z Twoich Parlayów były głosami lub echamiOdpowiadaj na komentarze lub echaUdostępnij Parlays i inne mediaDostosuj swój profil za pomocą zdjęcia, opisu, lokalizacji i zdjęcia w tle

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena:
ProducentParler LLC
Liczba pobrań5 660
Data aktualizacji25 gru 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKyXcjb