bDUsjQid

Password Safe3.55.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Password Safe to open source'owy menedżer haseł, pozwalający bezpiecznie gromadzić oraz przechowywać dane dostępowe do rożnego rodzaju serwisów społecznościowych, for dyskusyjnych, serwerów i wielu innych.

bDUsjQif

Program chroni hasła użytkowników za pomocą algorytmu Twofish (stworzonego przez Schneiera), a jego bezpieczeństwo zostało dokładnie sprawdzone przez Counterpane Labs. Hasła mogą być przechowywane zarówno w jednej bazie, lub w wielu bazach, przeznaczonych do konkretnych zastosowań. Bazy można oczywiście przenosić między systemami, są zaszyfrowane kluczem generowanym z głównego hasła (które nigdzie nie jest w programie przechowywane). Po otworzeniu bazy, zawarte w niej pary login-hasło można kopiować do schowka. Można też skorzystać z funkcji automatycznego wypełniania formularzy webowych. Dla chętnych udostępniono funkcję zabezpieczenia haseł sprzętowym kluczem YubiKey.

Menedżer udostępniany jest za darmo, na wolnej licencji Artistic License 2.0. Użytkownicy Windows mogą pobrać wersję stabilną, posiadacze Linuksa muszą na razie skorzystać z wersji beta (która działa jednak bez zauważalnych usterek).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Password Safe 3.55.0wersja stabilna (32-bit)
Password Safe 3.55.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.88 ocen
ProducentRony Shapiro
Liczba pobrań3 240
Data aktualizacji1 lut 2021
Rozmiar pliku12.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUsjQiK
bDUsjQjb