bEJIbMcB
PAYBACK PL ikona

PAYBACK PL21.10.10910

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Payback na smartfony i tablety z Androidem to mobilna odsłona programu Payback. Dzięki programowi sprawdzimy między innymi bieżący stan konta w tym programie dla klientów.

bEJIbMcD

Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu na konto Payback, program staje się podręcznym asystentem osoby, która jest zaangażowana w zbieranie punktów w tym programie partnerskim. W aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta, sprawdzimy sklepy w okolicy i ich aktualne promocje dla uczestników programu. Zyskamy też dostęp do materiałów i gazetek promocyjnych firm oraz sieci handlowych, które są zaangażowane w program. Aplikacja pozwala też dokonać aktywacji eKuponów promocyjnych z takich sieci, jak m.in. BP, Empik, Orange, Real, Multikino i wymienić je na konkretne nagrody.

Ciekawą funkcją aplikacji Payback jest też aktualna mapa, która wskazuje lokalizacje punktów i sklepów partnerskich programu. Pozwala ona wyznaczyć trasę do wybranych miejsc, co może się przydać, gdy planujemy np. dokonać ważnych zakupów za pomocą zebranych punktów Payback.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentPayback
Liczba pobrań1 609
Data aktualizacji20 paź 2021
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PAYBACK PL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJIbMdz