AndroidDomZarządzanie usługamiPAYBACK PL
PAYBACK PL ikona

PAYBACK PL24.03.1400

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Payback na smartfony i tablety z Androidem to mobilna odsłona programu Payback. Dzięki programowi sprawdzimy między innymi bieżący stan konta w tym programie dla klientów.

Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu na konto Payback, program staje się podręcznym asystentem osoby, która jest zaangażowana w zbieranie punktów w tym programie partnerskim. W aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta, sprawdzimy sklepy w okolicy i ich aktualne promocje dla uczestników programu. Zyskamy też dostęp do materiałów i gazetek promocyjnych firm oraz sieci handlowych, które są zaangażowane w program. Aplikacja pozwala też dokonać aktywacji eKuponów promocyjnych z takich sieci, jak m.in. BP, Empik, Orange, Real, Multikino i wymienić je na konkretne nagrody.

Ciekawą funkcją aplikacji Payback jest też aktualna mapa, która wskazuje lokalizacje punktów i sklepów partnerskich programu. Pozwala ona wyznaczyć trasę do wybranych miejsc, co może się przydać, gdy planujemy np. dokonać ważnych zakupów za pomocą zebranych punktów Payback.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPayback
Liczba pobrań2 030
Data aktualizacji8 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PAYBACK PL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)