AndroidAkcesoriaPrzechowywanie w chmurzepCloud: Free Cloud Storage
pCloud: Free Cloud Storage ikona

pCloud: Free Cloud Storage4.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

pCloud: Free Cloud Storage to aplikacja kliencka chmurowego dysku pCloud. Za jej pomocą możemy przesyłać pliki do chmury pCloud, pobierać je i zarządzać nimi, a także udostępniać nasze materiały.

Zaletą aplikacji jest sposób prezentowania plików. Są one grupowane według formatu (dokumenty, zdjęcia, filmy, muzyka), co ułatwia zarządzanie nimi oraz wyszukiwanie materiałów potrzebnych w danym momencie. Skróty do wybranego formatu plików są dostępne w menu głównym aplikacji. Ponadto, aplikacja ma wbudowany odtwarzacz muzyczny, a przesłane do pCloud utwory porządkuje według albumów, artystów, tytułów oraz playlist. To rozwiązanie sprawia, że przechowywanie muzyki w dysku chmurowym pCloud jest łatwiejsze.

W aplikacji pCloud: Free Cloud Storage znajdziemy wszystkie funkcje typowe dla tego typu oprogramowania. Możemy tworzyć foldery, porządkować w nich pliki, kopiować je, zmieniać nazwy, przenosić między folderami, przesyłać z urządzenia w chmurę lub pobierać je na smartfon lub tablet. Poszczególne materiały możemy też oznaczać gwiazdką, a tak wyróżnione pliki znajdziemy w osobnej kategorii w wysuwanym z lewej strony ekranu menu. Tam też znajdują się skróty do wszystkich folderów, które udostępniliśmy innym osobom, a także do linków: stworzonych przez nas do udostępniania lub przesłanych do nas, abyśmy mogli pobrać plik przesłany przez innego użytkownika. Program oferuje też możliwość automatycznego przesyłania filmów oraz zdjęć.

Dla osób dbających o prywatność aplikacja oferuje możliwość szyfrowania wybranych folderów za pomocą pCloud Crypto. Wiąże się to z dodatkową opłatą wynoszącą 4 dolary miesięcznie, istnieje też możliwość bezpłatnego przetestowania usługi Crypto przez 14 dni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentpCloud LTD
Liczba pobrań222
Data aktualizacji5 lip 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
pCloud: Free Cloud Storage ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)