bEgIXRoB

PCMark 102.1.2508

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PCMark 10 to kolejna wersja bardzo popularnej aplikacji służącej do przeprowadzania testów wydajnościowych (benchmarków).

bEgIXRoD

Choć opisywane narzędzie bardzo często wykorzystuje się do sprawdzania wydajności gier komputerowych, w istocie PCMark 10 może służyć również do innych zastosowań w przetestowania naszego peceta pod kątem działania w określonym środowisku (np. sprawdzimy wydajność samego działania systemu operacyjnego, poszczególnych podzespołów lub wybranych aplikacji).

Wydawać by się mogło, że w związku z tym program adresowany jest do doświadczonych odbiorców, ale tak naprawdę charakteryzuje go prostota działania, więc z obsługą PCMark 10 poradzą sobie również nowicjusze. Narzędzie nie wymaga skomplikowanej konfiguracji przed uruchomieniem. Wystarczy jedno kliknięcie, by rozpocząć benchmark.

PCMark 10 charakteryzuje się również prędkością działania (wg informacji producenta wyniki benchmarku możemy otrzymać dwukrotnie szybciej niż w przypadku PCMark 8) i komfortem pracy (aplikacja nie wymaga wybierania między przyspieszonym a konwencjonalnym testem porównawczym).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PCMark 10 2.1.2508wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.63 oceny
Liczba pobrań25 989
Data aktualizacji12 lut 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgIXRpi
bEgIXRpz