bEKQPQFx
PCMark for Android Benchmark ikona

PCMark for Android Benchmark3.0.4058

Strona głównaAndroidNarzędziaBenchmarki i diagnostykaPCMark for Android Benchmark
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PCMark for Android Benchmark to mobilne wydanie popularnego benchmarka. Za jego pomocą możemy zmierzyć wydajność naszego urządzenia z systemem Android.

bEKQPQFz

Aby móc wykonać wszystkie testy niezbędne będzie pobranie dodatkowego materiału, który zajmuje około 450 MB. Za pomocą PCMark for Android Benchmark zbadamy wydajność i jak baterię w naszym urządzeniu. Wyniki możemy porównać z innymi, najpopularniejszymi telefonami i tabletami.

PCMark for Android Benchmark to także bardzo dokładne informacje o naszym urządzeniu. Podzielono je na kilka kategorii. Dobrze prezentuje się także interfejs. Jest prosty w obsłudze i nie przeładowany treścią niezależnie od tego czy korzystamy z wersji dla telefonów czy też tabletów. Wyniki testów jak i porównań nie powinny sprawiać problemów z interpretacją.

Ustawienia w aplikacji sprowadzono do niezbędnego minimum. PCMark for Android Benchmark to dobre i darmowe narzędzie do testowania naszego telefonu, a przy okazji proste narzędzie do sprawdzenia jego specyfikacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań113
Data aktualizacji23 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PCMark for Android Benchmark ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKQPQGv