WindowsArchiwumProgramy archiwalnePDF reDirect

PDF reDirect2.5.2 Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PDF reDirect jest bezpłatną odmianą narzędzia, które pozwala na łatwe i szybkie generowanie dokumentów PDF z poziomu dowolnej aplikacji, posiadającej funkcję wydruku.

Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych rozwiązań, także PDF reDirect funkcjonuje w systemie jako wirtualna drukarka, dzięki której możemy tworzyć pliki PDF przy użyciu takich programów jak przeglądarki internetowe, klienty poczty mailowej, edytory tekstu i wiele innych. Wśród funkcji oferowanych przez PDF reDirect znaleźć można m.in. możliwość zabezpieczenia dokumentów PDF hasłem, wyboru jakości generowanego pliku, modelu kolorów i rotacji. Dodatkowo możemy także ustalić tryb wyświetlania oraz stronę, która wyświetlana będzie jako pierwsza po otworzeniu dokumentu.

PDF reDirect nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, jednak przejrzysty interfejs i funkcja podglądu efektu pracy w czasie rzeczywistym sprawiają, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentEXP Systems
Liczba pobrań15 287
Data aktualizacji8 gru 2010
Rozmiar pliku7.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)