bDYlRYrp

PDF Scissors0.0.2 Beta

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PDF Scissors to bardzo malutkie i proste, a zarazem przydatne narzędzie przeznaczone do modyfikowania podstawowych atrybutów plików PDF. Pozwala ono dostosować m.in. rozmiar marginesów czy ogólny układ elementów w dokumencie.

bDYlRYrr

Narzędzie napisane zostało w Javie, posiada niemalże ascetyczny interfejs graficzny, jednak jego funkcjonalność doceniło już wielu użytkowników e-czytników na całym świecie. Aplikacja ta daje możliwość "przycinania" dokumentów, skryptów czy całych książek zapisanych w formacie PDF. Z jej pomocą dostosujemy m.in. marginesy, układ tekstu, formatowanie, grafikę czy podział poszczególnych stron tak, aby plik można było wygodnie przeglądać na czytniku e-booków - np. popularnym Kindle'u.

PDF Scissors daje nam możliwość pracy z dokumentami w kilku trybach. Pierwszy z nich sprawdza się w przypadku edycji wielostronicowych dokumentów oraz pozwala na edycję wszystkich stron jednocześnie. Kolejne dwa, umożliwiają podział na prawe i lewe strony, a także modyfikację każdej strony z osobna. Co istotne, podczas pracy z narzędziem nie musimy się obawiać o uszkodzenie oryginalnego dokumentu. Narzędzie zapisuje każdy zmodyfikowany e-book jako nowy plik PDF.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PDF Scissors 0.0.2 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Liczba pobrań2 895
Data aktualizacji13 lip 2013
Rozmiar pliku0.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYlRYrW
bDYlRYsn