WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFPDF To WORD Converter
PDF To WORD Converter ikona

PDF To WORD Converter5.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PDF To WORD Converter jest prostym w obsłudze narzędziem przeznaczonym do konwersji dokumentów PDF do plików w formacie DOC, łatwych do edycji przy użyciu m.in. popularnego edytora tekstu Microsoft Word.

Program pozwala na wygodne konwertowanie zarówno pojedynczych, jak również całych zbiorów dokumentów. Cała ta operacja ogranicza się do zaledwie kilku prostych kroków - wczytania plików do konwersji, zdefiniowania podstawowych parametrów i wskazania lokalizacji wyjściowej. PDF To WORD Converter umożliwia zmianę formatu dokumentów PDF z zachowaniem oryginalnej jego zawartości (tekstu i grafiki), samoczynne deszyfrowanie zabezpieczonych plików oraz definiowania zakresu stron pliku PDF, które chcielibyśmy uzgodnić podczas konwersji.

PDF To WORD Converter to doskonała alternatywa dla często bardzo rozbudowanego i drogiego oprogramowania do edycji dokumentów. Przekonwertowane przy użyciu tego narzędzia pliki PDF mogą być w późniejszym czasie wygodnie modyfikowane przy użyciu aplikacji Word i innych, wspierających format DOC. Atutami programu jest także szybkość działania i wsparcie dla polskich znaków.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu pozwala na przekonwertowanie maksymalnie 50% zawartości wejściowego dokumentu PDF.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań54 026
Data aktualizacji22 mar 2019
Rozmiar pliku14.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PDF To WORD Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)