WindowsProgramowanieNarzędzia pomocnicze dla webmasterówPeacock Color Picker
Peacock Color Picker ikona

Peacock Color Picker3.1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Peacock Color Picker to jedno z najlepszych narzędzi do dobierania schematów kolorów, przydatne w pracy m.in. webmasterów, programistów oraz grafików.

Program w wygodny sposób umożliwia rozwiązanie odwiecznego problemu, jaki napotkać można podczas tworzenia lub edycji różnego rodzaju grafiki - mowa o odpowiednim doborze współgrających ze sobą kolorów, barw itp.

Do dyspozycji użytkownika pozostają dwie palety barw, a także funkcja selektora kolorów, pozwalająca na pobranie kodu koloru dowolnego elementu ekranu - pulpitu, uruchomionych aplikacji, czy też przeglądarki internetowej. Na uwagę zasługuje również opcja porównywania i dopasowywania do siebie zestawu kolorów i barw.

Użytkownik może dowolnie zmieniać odcień i jasność wybranego koloru. Aplikacja na bieżąco generuje odpowiadające im kody w standardach HEX, VB, HTML, C++, Long, Java oraz Delphi. Gotowy schemat kolorów możemy zapisać na dysku komputera, a następnie dowolnie wykorzystywać i modyfikować w przyszłości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentReohix, Ltd.
Liczba pobrań3 705
Data aktualizacji30 kwi 2012
Rozmiar pliku3.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Peacock Color Picker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)