Pearl's Peril: Ukryty obiekt ikona

Pearl's Peril: Ukryty obiekt8.1.4699

AndroidGryPrzygodowePearl's Peril: Ukryty obiekt
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pearl's Peril: Ukryty obiekt to gra dla osób, które chcą wykazać się spostrzegawczością oraz zmysłem taktycznym. Produkcja łączy elementy znane z przygodówek oraz nieskomplikowanych strategii.

Akcja toczy się w latach dwudziestych ubiegłego stulecia, kiedy to nasza główna bohaterka, Pearl Wallace, odziedziczyła sporą fortunę. Jej sielankowe życie zmieniło się nie do poznania w momencie, kiedy jej ojciec popełnił samobójstwo. Kobieta wątpi w to, że mężczyzna mógł odebrać sobie życie, ale z drugiej strony dowody wskazują na brak udziału osób trzecich. Jaka jest prawda? Pearl Wallace postara się oczywiście znaleźć odpowiedź na to pytanie, odwiedzając między innymi Europę i Afrykę.

Pearl's Peril: Ukryty obiekt jest grą, w której wydarzenia fabularne zaprezentowano w przerywnikach filmowych oraz dialogach. Podczas rozgrywki zajmujemy się szukaniem obiektów na rozmaitych planszach (im szybciej wskażemy odpowiednie przedmioty, tym więcej punktów zdobędziemy) oraz rozbudowywaniem wyspy Artemis.

Warto pamiętać, że Pearl's Peril: Ukryty obiekt można pobrać zupełnie za darmo. W trakcie zabawy zauważymy jednak obecność mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze będziemy mogli nabyć monety i gotówkę do wykorzystania podczas rozgrywki.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWooga
Liczba pobrań285
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Pearl's Peril: Ukryty obiekt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)