WindowsProgramowanieInne programy dla programistówPECompact

PECompact3.02.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PECompact to zaawansowane narzędzie do kompresji danych stworzone z myślą o programistach i dostawcach oprogramowania. Umożliwia ono kompresowanie modułów wykonywalnych (pliki EXE, biblioteki DLL itp.), a jego funkcjonalność doceniona została już przez wielu producentów oprogramowania na całym świecie.

PECompact działa na podobnej zasadzie co inne rozwiązania tego typu - narzędzie kompresuje dane (w tym przypadku pliki wykonywalne) zmniejszając tym samym ich rozmiar oraz ułatwiając dystrybucję spakowanych w ten sposób aplikacji. Zgodnie z zapewnieniami twórców, narzędzie oferuje wysoki poziom kompresji, niespotykany w tradycyjnych kompresorach danych i co istotne, dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych algorytmów potrafi również bardzo szybko dekompresować spakowane wcześniej archiwa. Stopień sprężenia w zależności od typu danych wynosić może od 70 do 80%.

Narzędzie dostępne jest dla wszystkich wersji systemu Windows - począwszy od edycji 95, aż po najnowsze edycje. Jego obsługa, pomimo dużej ilości opcji konfiguracyjnych nie należy do zbyt skomplikowanych i nie powinni z nią mieć problemów nawet mniej doświadczeni użytkownicy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań276
Data aktualizacji14 wrz 2013
Rozmiar pliku1.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)