WindowsArchiwumProgramy archiwalnePeer2Mail

Peer2Mail1.61 Build 11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza wersja aplikacji przeznaczonej do przechowywania i dzielenia się swoimi plikami na serwerach dowolnego konta pocztowego. Aby tego dokonać wystarczy założyć sobie konto pocztowe, w którym oferowana jest duża powierzchnia na przechowywanie wiadomości i zainstalować P2M. Narzędzie następnie wskazany pliki kompresuje do formatu zip jednocześnie dzieląc go na mniejsze części. Tworzone archiwum jest równocześnie kodowane dzięki czemu nie będą miały do niego dostępu osoby niepowołane. Kolejna czynność to wysłanie segmentów na stworzone konto. Po wysłaniu wszystkich plików na konto można je później pobrać i automatycznie połączyć w całość.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentRan Geva
Liczba pobrań35 632
Data aktualizacji20 kwi 2007
Rozmiar pliku1.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)