PeoPay z Pekao S.A. obsłużymy Asystentem Google. Nowy wymiar bankowości mobilnej

PeoPay z Pekao S.A. obsłużymy Asystentem Google. Nowy wymiar bankowości mobilnej (fot. Bank Pekao S.A. @ YouTube)
PeoPay z Pekao S.A. obsłużymy Asystentem Google. Nowy wymiar bankowości mobilnej (fot. Bank Pekao S.A. @ YouTube)

17.12.2019 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polacy wyjątkowo często płacą nowoczesnymi metodami na tle innych krajów. Mamy kolejne wyjście na obsługę elektronicznej bankowości. Już teraz Asystent Google odpowie na pewne pytania i dokona prostych operacji klientom Pekao S.A.

Obecne już dziś nowości, to tylko zapowiedź większych zmian. Wkrótce czeka nas premiera nowej odsłony PeoPay, gdzie poza rozwojem funkcji, bank postawi na odświeżony wygląd swojego oprogramowania. Tymczasem już teraz prześlemy przez BLIK pieniądze na numer telefonu innego użytkownika usługi BLIK. Natychmiast i bez prowizji, wystarczy że jego bank również obsługuje przelewy BLIK i aktywował tę opcję.

Asystent Google wykona przelew i sprawdzi stan konta

Większym przełomem jest powiązanie obsługi PeoPay z Asystentem Google. Cyfrowy asystent pokaże nam płatniczy kod BLIK, wykona przelew na wybrany numer telefonu, opowie o stanie naszego konta czy nawiąże kontakt z infolinią. Obcowanie ze smartfonami może być coraz mocniej zależne nie tylko od zwyczajowego klikania, a wydawania poleceń głosowych.

To tym bardziej ciekawe z racji powiązania Asystenta Google z bankiem. Nie tak dawno asystent działał głównie z funkcjami samego systemu. Pekao S.A. nie jest jednak pionierem na polskim rynku. Wcześniej sprawdzenie salda konta, pokazywanie kodu BLIK czy szybki przelew pomiędzy własnymi rachunkami wprowadził ING.

Aplikacje PeoPay i Asystent Google możesz pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także