PeoPay

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

PeoPay to aplikacja od Banku Polskiego Pekao S.A., służąca do obsługi systemu płatności bezgotówkowych PeoPay.

Dzięki aplikacji, zyskamy dostęp do płatności dotykowych. Ta funkcja jest dostępna dla smartfonów, które pracują pod kontrolą Androida 4.4 Kitkat lub nowszego i mają wbudowany chip NFC. Co ważne, dostęp do tej możliwości zachowamy nawet wtedy, gdy pozostaniemy poza zasięgiem internetu lub w miejscach, gdzie siła sygnału komórkowego jest słaba. Wystarczy przyłożyć smartfon do terminala płatniczego, po uprzednim wybraniu w aplikacji opcji płatności przy użyciu NFC. Transakcje do 50 zł nie wymagają potwierdzenia kodem ePIN, będzie on niezbędny, gdy zechcemy zapłacić rachunek na wyższą kwotę.

Kolejną przydatną funkcją aplikacji jest możliwość przelewania pieniędzy między użytkownikami systemu PeoPay. Takie płatności będą księgowane przez bank w czasie rzeczywistym. Za pomogą programu możemy też płacić na stronach internetowych, które obsługują system PeoPay. W aplikacji sprawdzimy też aktualny stan rachunku i salda na naszym koncie w Banku Pekao S.A., skorzystamy z opcji przewidzianych w programie rabatowym, a także wypłacimy pieniądze z bankomatów Banku Pekao S.A.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zmierzch płatności mobilnych w Biedronce: 15 transakcji na godzinę w całym kraju

93
23.06.2016  •  Adam Golański

Z hukiem zapowiadano rewolucję w płatnościach – skończyło się skomleniem. Płatności mobilne, przeprowadzane za pomocą smartfonów, mają się w naszym kraju mizernie. Źle to wróży popularności u nas nie tylko tych nowych systemów płatności Apple’a i Samsunga, ale też innego hucznego projektu mobilnego, tj. elektronicznego dowodu osobistego jako aplikacji. Czyżby Polacy woleli rozwiązania bardziej twarde i namacalne, niż aplikacje w smartfonach? Pojawiły nowe dane o płatnościach mobilnych w Biedronce. Biorąc pod uwagę skalę działania tej sieci sklepów i jej popularność w naszym kraju można uznać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję