AndroidEdukacja i naukaGry i programy dla dzieciPeppy Pals Farm
Peppy Pals Farm ikona

Peppy Pals Farm1.076

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Peppy Pals Farm to gra edukacyjna stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 6 lat. Za pomocą specjalnie przygotowanych minigier ma wspomóc rozwój inteligencji emocjonalnej i społecznej.

Sporą zaletą aplikacji jest całkowity brak reklam oraz mikropłatności. Dostępna w sklepie wersja demo posiada jedynie ograniczoną zawartość. W grze znajdziemy także zakładkę dla rodziców, która zawiera informacje o innych tytułach z serii.

Peppy Pals Farm podzielono na różne poziomy. Główna część z nich to króciutkie interaktywne opowieści, przedstawiające perypetie zajączka, szczeniaczka, sowy oraz źrebaka. Dzieci poznają, jak piesek przezwyciężył strach przed zabawą na zjeżdżalni czy przy przechodzeniu przez rzeczkę. Dowiedzą się, że warto się dzielić z innymi, bo to ich bardzo ucieszy, pomóc kolegom w kłopotach, a w przypadku niezdarnego zrzucenia smacznego ciasta na ziemię przez kogoś, iż nie należy się gniewać. Obsługa każdej z sytuacji polega na pukaniu palcem w któregoś bohatera lub jakiś element scenografii. Wszystko jest intuicyjne, zaś zwierzaki odpowiednio reagują na rozwój wypadków, prezentując szeroki wachlarz emocji, których znaczenie dopowie rodzic.

Osobna kategoria to scenki-zabawki. Każdego z czterech zwierzaków odwiedzamy tutaj w jego siedzibie, wypróbowując na nim przedmioty dostępne z bocznego menu. Szybko okaże się, że sowa uwielbia czytać książki, zajączek skakać na piłce, szczeniak jeździć na deskorolce, a konik przesadnie boi się pająków. Do tego pojawia się cały zestaw śmiesznych, trudnych z początku do przewidzenia kombinacji. Długouchy przykładowo lubi bardziej zjadać kwiatki, niż je wąchać, zaś wszyscy bohaterowie uwielbiają poduszkę-pierdziawkę. Uśmiech na twarzy dziecka gwarantowany.

Dodatkowo gra zawiera zestaw kolorowanek opartych o przygody naszych bohaterów. Dzięki darmowej wersji każdy może sam przetestować wykonanie aplikacji i zdecydować o zakupie. Wspomniany już brak mikropłatności oraz reklam jest kolejną zaletą.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPeppy Pals
Liczba pobrań143
Data aktualizacji1 lut 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Peppy Pals Farm ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)