iOSEdukacja i naukaMatematyka, statystyka i informatykaPercentage Calculator
Percentage Calculator ikona

Percentage Calculatorversion 3.1.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kalkulator Procentowy to rozbudowane narzędzie pomagające w obliczaniu różnych, przydatnych formuł. Odpowiednie tryby znajdą w nim zarówno uczniowie jak i biznesmeni czy też osoby prowadzące gospodarstwo domowe.

Aplikacja zaraz po starcie wita nas listą oferowanych trybów. Dzieli się ona na 3 kategorie: Co chcesz obliczyć, Kalkulatory biznesowe oraz Narzędzie (opcje). Wśród nich znajdziemy takie tryby jak: zwykły procent, napiwek, rabat, cena/jakość, narzut, marża, podatek od sprzedaży, potężny kalkulator handlowca (VAT lub podatek od sprzedaży, koszt netto i brutto, narzut/marża, moja cena netto, moja cena brutto, zysk - wszystko w jednym kalkulatorze), lokata i wiele, wiele więcej.

Bardziej skomplikowane tryby posiadają krótki opis tłumaczący ich zastosowanie. Te znane oferują po prostu odpowiednie pola, w które należy poprawnie wpisać dane. Nie wszystkie są dostatecznie rozbudowane. Przykładowo kalkulator lokat nie zawiera możliwości obliczania dla lokat miesięcznych, krótszych niż rok.

Aplikacja oferuje dwie skórki, są one uniwersalne dla wersji iOS i Android, tak więc ciężko mówić o dopasowaniu do stylu iOS 7. Pomimo to program wygląda dobrze, nie zachwyca, ale jest czytelny i przejrzysty. Dostępny jest za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMateusz Mucha
Liczba pobrań244
Data aktualizacji27 wrz 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Percentage Calculator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)