AndroidGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyPerfect365: One-Tap Makeover
Perfect365: One-Tap Makeover ikona

Perfect365: One-Tap Makeover9.55.21

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Perfect365 to aplikacja do retuszu i obróbki zdjęć portretowych, obecnie zwanych selfie. Dzięki niej w łatwy sposób pozbędziemy się niedoskonałości, zmienimy odcienie i kolory poszczególnych elementów twarzy czy też nałożymy na nie odpowiednie filtry .

Program daje możliwość usunięcia niemal wszystkich typowych niedoskonałości twarzy. Z jego użyciem zniwelujemy zmarszczki, usuniemy pryszcze, wyszczuplimy twarz, zmienimy kolor oczu, wybielimy zęby itp., a także zaprojektujemy odpowiedni dla danej osoby makijaż. W przypadku tego ostatniego Perfect365 oferuje zestaw kilkunastu gotowych propozycji stylizacji twarzy, ale daje również szerokie pole do popisu dla samego użytkownika.

Swoje umiejętności możemy ćwiczyć na kilku modelach, bądź zdjęciu swojej twarzy. Istnienie możliwość założenia konta i kolekcjonowanie zdjęć z każdego dnia. Dostępny jest również tryb lustra. Tworząc własny makijaż użytkownik skupiać się może na całej twarzy, jak również na poszczególnych jej elementach. Perfect365 umożliwia m.in. dobór kosmetyków dla twarzy o odpowiednim odcieniu i kolorze, malowanie rzęs i linii oczu, nakładanie cieniu dla oczu, malowanie ust itp. Każdy z elementów wizażu może być w podstawowym stopniu dostosowywany - możemy wybierać kolory i ich intensywność.

Aplikacja pomimo braku polskiej wersji językowej jest banalnie prosta w obsłudze. Użytkownik może edytować przykładowe zdjęcia dostępne po instalacji programu, jak również wczytać i retuszować własne. Perfect365 w zasadzie nie wymaga wstępnej konfiguracji, jednak daje możliwość ustalania kluczowych punktów twarzy, które przekładają się na precyzję retuszu - np. wyszczuplania twarzy itp.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentArcSoft Inc.
Liczba pobrań1 888
Data aktualizacji21 maj 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Perfect365: One-Tap Makeover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)