bEUzvDjF

PerfectDisk14.0 Build 895

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PerfectDisk to bardzo dobra aplikacja przeznaczona do defragmentowania partycji systemowych działających w oparciu o system plików wspierany przez Windows.

bEUzvDjH

Program oferuje takie funkcję jak tryb StealthPatrol wykonywający automatycznądefragmentację tylko wtedy, gdy komputer jest bezczynny czy opcję PerfectDisk's Single File Defrag dającą użytkownikowi możliwość wyboru dowolnych plików do defragmentacji. PerfectDisk zostałwyposażony także w funkcję automatycznego zwalniania miejsca z takich lokalizacji jak Kosz czy tymczasowe pliki internetowe. Ta funkcja została także rozbudowana o moduł wyszukiwania duplikatówplików graficznych, tekstowych, muzycznych i filmów.

Dodatkowo PerfectDisk można obsługiwać z poziomu wiersza poleceń zarówno dla lokalnych jak i zdalnych operacji. Linia komend jest bardzorozbudowana i pozwala administratorom na pełną kontrolę nadprocesem optymalizacji plików na dyskach twardych.

Udostępnij
PerfectDisk 14.0 Build 895wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.4100 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań34 151
Data aktualizacji29 cze 2020
Rozmiar pliku39.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUzvDjR
Komentarze (147)
bEUzvDkD