Perfgraph3.0.13

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Perfgraph to malutkie narzędzie do wyświetlania podstawowych informacji o parametrach pracy bazowych podzespołów komputera na pasku zadań systemu Windows.

Program potrafi informować użytkownika w czasie rzeczywistym o stopniu użycia procesora, a także poszczególnych jego rdzeni (maksymalnie 8), pamięci RAM, temperaturze CPU, chipsetu i dysku twardego oraz prędkości pracy wentylatorów. Umożliwia on także monitorowanie przepustowości łącza internetowego (poprzez protokół SNMP) i pingowanie zdalnych hostów.

Perfgraph działa w ramach procesu systemowego explorer.exe, prezentując wszelakie dane w formie w pełni konfigurowalnych wykresów. Użytkownik może dostosowywać ich kolor, rozmiar czcionki, a także częstotliwość odświeżania (od 0,02 sekundy do godziny).

Udostępnij
Perfgraph 3.0.13wersja stabilna (32-bit)
Perfgraph 3.0.13wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Liczba pobrań697
Data aktualizacji1 paź 2012
Rozmiar pliku0.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)