WindowsArchiwumProgramy archiwalnePerfgraph

Perfgraph3.0.13

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Perfgraph to malutkie narzędzie do wyświetlania podstawowych informacji o parametrach pracy bazowych podzespołów komputera na pasku zadań systemu Windows.

Program potrafi informować użytkownika w czasie rzeczywistym o stopniu użycia procesora, a także poszczególnych jego rdzeni (maksymalnie 8), pamięci RAM, temperaturze CPU, chipsetu i dysku twardego oraz prędkości pracy wentylatorów. Umożliwia on także monitorowanie przepustowości łącza internetowego (poprzez protokół SNMP) i pingowanie zdalnych hostów.

Perfgraph działa w ramach procesu systemowego explorer.exe, prezentując wszelakie dane w formie w pełni konfigurowalnych wykresów. Użytkownik może dostosowywać ich kolor, rozmiar czcionki, a także częstotliwość odświeżania (od 0,02 sekundy do godziny).

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań705
Data aktualizacji1 paź 2012
Rozmiar pliku0.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)