WindowsNarzędziaArchiwizacja danychPeter's Backup

Peter's Backup3.08

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program do archiwizacji danych o sporych możliwościach. Umożliwia wykonywanie pełnych i różnicowych (przyrostowych) kopii zapasowych ważnych danych z kompresją zawartości.

Archiwa mogą być zapisywane na dyskietkach FDD, ZIP, dyskach twardych lub (opcjonalnie) nośnikach CD lub DVD. Program umożliwia odtwarzanie wcześniej zarchiwizowanych plików do pierwotnych lokalizacji z możliwością pomijania plików, które w nowszej wersji znajdują się na dysku. Przydatną opcją jest podgląd zawartości archiwów tj. listy plików z pierwotną lokalizacją oraz dat ich utworzenia.

Peter's Backup nie posiada terminarza aby wykonywać kopie automatycznie ale można go uruchamiać cyklicznie za pośrednictwem systemowego Schedulera.

Uwaga!

  1. Opcja bezpośredniego nagrywania na płyty CD lub DVD wymaga zainstalowanego w systemie programu do nagrywania płyt. Peter's Backup był testowany przez autora z Nero Burning ROM i Easy CD Creator ale powinien pracować również z innymi programami tego typu. 2. Peter's Backup nie odtwarza zabezpieczeń do plików zapisanych w systemie plików NTFS i nie jest zalecany do archiwizowania plików systemowych. 3. Program został stworzony w oparciu o warunki GNU General Public License, zgodnie z którymi jest oprogramowaniem całkowicie darmowym z możliwością przetwarzania jego kodu źródłowego. Może być dowolnie rozpowszechniany z zastrzeżeniem jednoczesnego udostępniania kodu źródłowego. Kod źródłowy programu można pobrać tutaj
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPeter Bennett
Liczba pobrań11 311
Data aktualizacji21 gru 2011
Rozmiar pliku1.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)