PGA 2016 za nami! Cosplay, hostessy i przebieg imprezy na jednym klipie + konkurs

PGA 2016 za nami! Cosplay, hostessy i przebieg imprezy na jednym klipie + konkurs

PGA 2016 za nami! Cosplay, hostessy i przebieg imprezy na jednym klipie + konkurs
Krzysztof Fiedor
24.10.2016 15:02, aktualizacja: 24.10.2016 15:23

Poznań Game Arena 2016 niestety już za nami. 10 edycja PGA z pewnością była sukcesem, choć nie ma jeszcze oficjalnych liczb, pewne jest, że Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło więcej osób niż w roku ubiegłym. Mamy dla Was klip podsumowujący PGA, gdzie zobaczycie nie tylko tłumy odwiedzających imprezę, ale też hostessy i cosplay. Czyli stały punkt programu na tego typu imprezach. Jest na czym zawiesić oko. Zapraszamy!

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poznań Game Arena to święto graczy i entuzjastów nowych technologii. Choć w pierwszy dzień, tak zwany VIP Day tłumów nie było (bilet uprawniający do wejścia kosztował 120 złotych), to sobota i niedziela to istne oblężenie. Tłumy odwiedzających, ścisk i momentami dosłownie paraliż głównych arterii komunikacyjnych na terenie MTP. Ci, co nie byli, mogli śledzić naszą relację, nadal zachęcamy do przejrzenia wpisów. Cały czas aktywne są konkursy, które kończą się jutro o północy. Do wygrania naprawdę atrakcyjne nagrody, a pytania są banalnie proste.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Konkurs!

Na koniec mamy jeszcze jeden konkurs dla naszych czytelników. Przemierzając PGA nazbieraliśmy całkiem pokaźną pulę wszelakich gadżetów, koszulek, a nawet sprzętów, które chętnie rozdamy. Przygotowaliśmy trzy nagrody. W najbogatszym zestawie znalazła się myszka CoolerMaster Xornet 2, koszulki Hama, HyperX i WarThunder, czapki HyperX i Roccat, podkładka Mionix. W średnim zestawie główną atrakcją jest podkładka pod mysz CoolerMaster Swift-RX M, podkładka Genesis, podkładka Mionix, koszulka Hama i WarThunder i czapka Roccat. W trzecim natomiast znalazł się wentylator CoolerMaster MasterFan Pro 120, czapka Roccat i koszulka WarThunder. Oczywiście w każdym zestawie znalazły się pomniejszych gadżety firmowe. Całość będzie zapakowana w lnianą torbę HyperX.

Obraz

Zadanie przed Wami jest następujące. Napiszcie w komentarzu czego Wam brakuje na tego typu imprezach. Co chcielibyście zobaczyć a tego nie ma. Trzy najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy zestawami gadżetów jak wyżej.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (25.10.2016) do 24.00. Zwycięzcę poznacie w najbliższy czwartek (27.10.2016). Udział w zabawie mogą wziąć tylko zarejestrowani czytelnicy dobrychrogramów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)