AndroidDomInteligentny domPhilips Hue

Philips Hue5.17.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Najważniejsze jest dla nas oświetlenie — to jak kreuje wyjątkową atmosferę Twojego domu oraz wpływa na Twoje codzienne życie. Każdego dnia pracujemy nad lepszymi rozwiązaniami, zwiększającymi możliwości oświetlenia Hue.

ŁATWOŚĆ I WYGODA UŻYTKOWANIA

Dzięki aplikacji Philips Hue w łatwy sposób skonfigurujesz oświetlenie danego pomieszczenia — wystarczy zgrupować razem kilka lamp czy żarówek Hue. Włączaj/wyłączaj światła w pokojach, zmieniaj kolory i intensywność światła tak, aby dopasować je do swojego nastroju czy wykonywanej czynności. Skorzystaj z możliwości łatwej kontroli, niezależnie od ilości posiadanych żarówek.

BAW SIĘ 16 MILIONAMI KOLORÓW

Przekształć zwykłe codzienne oświetlenie w niezwykłe spektakle przy użyciu naszej palety kolorów. W łatwy sposób wybierzesz jeden spośród 16 milionów kolorów lub wszystkich odcieni bieli.

OŚWIETLENIE DOPASOWANE DO KAŻDEJ CZYNNOŚCI

Różne rozwiązania na różne potrzeby. Zyskaj dodatkowy zastrzyk energii każdego poranka, zwiększ koncentrację podczas trudnych zadań lub zapewnij relaksującą, wieczorną atmosferę. Dopasuj oświetlenie do każdej chwili niezależnie od tego, czy czytasz książkę, odprężasz się po obiedzie, czy kładziesz się spać. Dzięki aplikacji Philips Hue możesz korzystać z różnych konfiguracji oświetlenia, aby podkreślić każdy moment.

ODMIEŃ SWÓJ POKÓJ JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Ciesz się zachodem słońca w Honolulu lub nocnym blaskiem londyńskiej dzielnicy Soho. Po prostu dotknij wybraną aranżację, aby zastosować ją w swoim pokoju. Aplikacja Philips Hue zawiera ponad 30 aranżacji przygotowanych przez naszych projektantów oświetlenia. Ich fachowa wiedza pomoże natychmiast przekształcić pokój i stworzyć wyjątkową atmosferę.

SPRAW, ABY TWOJE ZDJĘCIA OŻYŁY

Dzięki naszemu najnowocześniejszemu algorytmowi oświetlenia obrazu możesz łatwo przekształcić swoje ulubione zdjęcie we własną aranżację świetlną Philips Hue. Algorytm wyodrębnia odpowiednie kolory i inteligentnie dopasowuje je do barwy oświetlenia. Wykorzystaj oświetlenia Hue, aby ponownie przeżyć najlepsze wspomnienia uwiecznione na Twoich zdjęciach.

TWOJE ŻYCIE, TWOJE USTAWIENIA ŚWIATŁA

Zautomatyzuj oświetlenie w dowolnie wybrany sposób. Zaprogramuj włączenie światła o konkretnej porze lub pozwól mu automatycznie dopasować się do rytmu wschodów i zachodów słońca. Wykorzystaj prostą funkcje włączania i wyłączania światła albo skorzystaj z wybranych aranżacji oświetlenia dostępnych w aplikacji Hue. Pokaż innym, że jesteś w domu nawet, gdy Cię w nim nie ma. Philips Hue z funkcją losowego włączania i wyłączania światła zmyli każdego.

W DOMU I POZA DOMEM

Ustaw i zapomnij. Funkcja lokalizacji w aplikacji Philips Hue pozwala na automatyczne zapalenie światła, gdy znajdziesz się przed drzwiami wejściowymi, lub wyłączenie oświetlenia po wyjściu z domu.

BUDŹ SIĘ I ZASYPIAJ

Odpowiednie oświetlenie pomoże Ci zasnąć i obudzić się pełnym energii. Stwórz własne ustawienia dla trybu snu, tak aby światła automatycznie ściemniały się wieczorem oraz delikatnie budziły Cię każdego ranka.

STEROWANIE GŁOSOWE: TY MÓWISZ, HUE ODPOWIADA.

Zaskocz gości możliwościami Twojego oświetlenia. Zapomnij o ciemnościach witających Cię po powrocie do domu z zakupami, gdy brak wolnej ręki do zapalenia światła. Sterowanie głosowe pozwala włączyć lub wyłączyć światło, zmienić jego natężenie, a także wiele więcej. Poznaj możliwości sterowania głosem* przy współpracy z wybranym systemem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań60
Data aktualizacji22 maj 2024
System operacyjnyAndroid 10 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)