Philips prezentuje nowe monitory z wysuwaną kamerą internetową #prasówka

Philips prezentuje nowe monitory z wysuwaną kamerą internetową #prasówka

Philips prezentuje nowe monitory z wysuwaną kamerą internetową #prasówka
06.10.2016 14:31

Philips zapowiedział wprowadzenie na rynek serii monitorów z kamerą internetową, wysuwaną w zależności od potrzeb użytkownika.

Nowa seria monitorów Philips, przeznaczona do zastosowań biznesowych, obejmuje 27-, 24- oraz 22-calowe modele wyposażone we wbudowaną kamerę internetową, wysuwaną w zależności od bieżących potrzeb użytkownika. Za pośrednictwem jednego przycisku można schować i ponownie wysunąć kamerę. Podczas aktywnego korzystania z kamery internetowej, np. w czasie rozmowy online, kamera jest wysunięta, a gdy konferencja dobiega końca, kamera znika wewnątrz monitora, uniemożliwiając szpiegostwo potencjalnym hakerom.

Obraz

Poza tym monitory z wysuwaną kamerą Philips zostały wyposażone w ultracienkie ramki maksymalizujące powierzchnię wyświetlanego obrazu, dzięki czemu można uzyskać bardziej jednolitą przestrzeń roboczą w przypadku ustawienia obok siebie większej liczby monitorów.

Obraz

Monitor umożliwia także stworzenie połączenia łańcuchowego, które pozwala na podłączenie wielu urządzeń za pośrednictwem jednego typu złącza. Struktura okablowania wykorzystująca jedno połączenie DisplayPort pozwala na konfigurację systemu w bardziej uporządkowany sposób.

Obraz

Z kolei wykorzystana w monitorach Philips technologia PowerSensor wykrywa obecność użytkownika przed monitorem, a następnie obniża poziom jasności ekranu, gdy użytkownik odchodzi od biurka. Jak podaje producent, może to zmniejszyć koszty zużycia prądu nawet o 80%, przedłużając równocześnie żywotność wyświetlacza. Monitor wyprodukowano też w 85% z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Obraz

Seria monitorów Philips z wysuwaną kamerą internetową będzie dostępna w listopadzie 2016 r. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitorów wynosi 2529 zł za model 272B7QPTKEB, 1079 zł za model 241B7QPJKEB oraz 939 zł za model 221B7QPJKEB. Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)