WindowsArchiwumProgramy archiwalnePhishing Filter

Phishing Filter3.0 dla MSN Search Toolbar

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozszerzenie wzbogacające dodatek MSN Search Toolbar dla programu Internet Explorer i Microsoft Outlook, o funkcje ochrony przed kradzieżami danych i oszustwami finansowymi. Dodatek Microsoft Phishing Filter ostrzega przed stronami WWW zawierającymi podejrzaną zawartość i zabezpiecza przed przypadkowym wprowadzaniem danych osobowych na stronach WWW zgłoszonych jako podszywające się pod oficjalne serwisy (np. banków), kontaktując się z dynamicznie aktualizowanym serwisem online.

Uwaga! Rozszerzenie Phishing Filter dla MSN Search Toolbar wymaga zainstalowanych w systemie: -MSN Search Toolbar with Windows Desktop Search, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Nakładki i dodatki do przeglądarek -Service Pack 2 dla Windows XP, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń -Internet Explorer 6 SP1, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 604
Data aktualizacji21 lis 2005
Rozmiar pliku1.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)