PhoneClean5.6.0

WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychPhoneClean
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhoneClean to aplikacja przeznaczona do czyszczenia i optymalizacji urządzeń działających w oparciu o system iOS (iPhone, iPad i iPod touch).

Program wyszukuje i usuwa z urządzeń firmy Apple zbędne pliki pozostawione przez instalowane w systemie aplikacje. PhoneClean kasuje m. in. pamięć podręczną telefonu (grafiki, snapshoty, pliku audio), która z założenia przyspiesza uruchamianie oraz działanie aplikacji pobranych z AppStore. W przypadku instalacji dużej ilości programów w iOS pliki cache mogą nie tylko znacząco zmniejszyć pojemność pamięci urządzenia, ale również wpłynąć na szybkość działania całego systemu. Wtedy z pomocą przychodzi nam PhoneClean, który potrafi bezpiecznie usunąć tego typu dane.

PhoneClean oferuje możliwość zdefiniowania danych, które mają zostać usunięte z systemu w przypadku niektórych aplikacji (w tym Facebook, Twitter). Program kasuje ponadto dane zapisywane na urządzeniu w przypadku błędnej synchronizacji z iTunes. Jak zapewnia producent, różnice w szybkości działania mogą być znacząco odczuwalne na takich urządzeniach jak iPhone 3GS czy iPhone 4.

PhoneClean posiada funkcję kasowania plików cookie i skryptów. Opcja ta jest niezwykle przydatna gdy chcemy chronić naszą prywatność. Kasując tego typu dane z urządzenia mamy pewność, że informacje dotyczące np. odwiedzanych witryn nie zostaną wysłane i przechowywane na serwerach iCloud w przypadku wykonania kopii zapasowej.

Uwaga!

Udostępnij
Kup program
PhoneClean 5.6.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
ProducentiMobie Inc.
Liczba pobrań19 647
Data aktualizacji28 wrz 2020
Rozmiar pliku0.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)