WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychPhoneClean

PhoneClean5.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhoneClean to aplikacja przeznaczona do czyszczenia i optymalizacji urządzeń działających w oparciu o system iOS (iPhone, iPad i iPod touch).

Program wyszukuje i usuwa z urządzeń firmy Apple zbędne pliki pozostawione przez instalowane w systemie aplikacje. PhoneClean kasuje m. in. pamięć podręczną telefonu (grafiki, snapshoty, pliku audio), która z założenia przyspiesza uruchamianie oraz działanie aplikacji pobranych z AppStore. W przypadku instalacji dużej ilości programów w iOS pliki cache mogą nie tylko znacząco zmniejszyć pojemność pamięci urządzenia, ale również wpłynąć na szybkość działania całego systemu. Wtedy z pomocą przychodzi nam PhoneClean, który potrafi bezpiecznie usunąć tego typu dane.

PhoneClean oferuje możliwość zdefiniowania danych, które mają zostać usunięte z systemu w przypadku niektórych aplikacji (w tym Facebook, Twitter). Program kasuje ponadto dane zapisywane na urządzeniu w przypadku błędnej synchronizacji z iTunes. Jak zapewnia producent, różnice w szybkości działania mogą być znacząco odczuwalne na takich urządzeniach jak iPhone 3GS czy iPhone 4.

PhoneClean posiada funkcję kasowania plików cookie i skryptów. Opcja ta jest niezwykle przydatna gdy chcemy chronić naszą prywatność. Kasując tego typu dane z urządzenia mamy pewność, że informacje dotyczące np. odwiedzanych witryn nie zostaną wysłane i przechowywane na serwerach iCloud w przypadku wykonania kopii zapasowej.

Uwaga!

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
ProducentiMobie Inc.
Liczba pobrań20 595
Data aktualizacji28 wrz 2020
Rozmiar pliku0.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)