MacOSNarzędziaInne narzędziaPhoneRescue for Android
PhoneRescue for Android ikona

PhoneRescue for Android3.7.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhoneRescue for Android to narzędzie, które umożliwia odzyskiwanie utraconych plików ze smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą Androida.

Po uruchomieniu PhoneRescue for Android trzeba podłączyć urządzenie z Androidem do komputera za pośrednictwem złącza USB. Należy również aktywować funkcję debugowania USB znajdującą się w opcjach programistycznych smartfona lub tabletu, a także sprawdzić, czy posiadany przez nas sprzęt działa w trybie samolotowym.

Z poziomu głównego okna PhoneRescue for Android możemy zaznaczyć lub odznaczyć dane, jakie chcielibyśmy przywrócić. Wśród dostępnych kategorii znajdziemy kontakty, historię połączeń, wiadomości, kalendarz, zdjęcia, muzykę, wideo, dokumenty i nie tylko. Kiedy już to zrobimy, klikamy przycisk „next”, by program mógł rozpocząć skanowanie (szybkie lub dokładne). Zanim to jednak nastąpi, musimy zezwolić aplikacji na dostęp do naszego urządzenia przenośnego.

Uwaga!

  • Wersja próbna PhoneRescue for Android nie pozwala na zapisanie odzyskanych danych. Aby to zrobić, należy zakupić program.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentiMobie Inc.
Liczba pobrań101
Data aktualizacji25 mar 2019
Rozmiar pliku23.80 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
PhoneRescue for Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)